قبل از فکر کردن به باربری

توسط | توصیه های عمومی اتوبار حجت بار جهت اسباب کشی | بدون نظر

اگر رفتن به خانه جدید همان چیزی بود که دقیقا در ذهن ما رویا پردازی می شد، به این صورت بود که : در یک قرعه کشی برنده می شویم، بعد با اون پول یک عمارت می خریم، باربری را رزرو می کنیم و می خواهیم که تمام وسایل را از خانه قدیم برداشته و به خانه جدید حمل کنند بدون اینکه قیمت باربری برایمان مهم باشد.

همه ما می توانیم رویا پردازی کنیم ، درسته؟ اما قبل از اینکه این رویا به واقعیت تبدیل شود، حداقل قسمت اسباب کشی به خانه جدید آن، نیاز به انجام مواردی داریم . و بعد از اینکه اسباب کشی کردید می بایست مقاله ۲۴ ساعت بعد از اسباب کشی را مطالعه کنید:

۱ – پاکسازی

 

اگر لباسی یا کفشی را سال گذشته نپوشیده اید، آن را واگذار یا اینکه بفروشید. فروش البسه و در کنار آن هر وسیله غیر قابل استفاده قبل از اسباب کشی به شما فرصت برای داشتن فضای بیشتر را می دهد. اگر وسایل زیادی برای فروش دارید می توانید به مغازه هایی که وسایل دست دوم می خرند مراجعه کنید و یا اگر زمان دارید می توانید آنها را در سایت های فروش وسایل دست دو قرار دهید.

۲-  آمادگی در پیشبرد

 

از یک ماه قبل باربری را رزرو کنید. اگر به مجتمع بزرگ نقل مکان می کنید باید با مدیریت جهت رزرو اسانسور حمل بار و عدم تداخل همزمان با اسباب کشی همسایه دیگری مواجه نشوید. این از دسته مواردی است که به آن توجه نمی شود و اغلب باعث ایجاد وقفه در حمل بار می شود و ساعت های بیشتری زمان می برد و در نتیجه هزینه طبق تعرفه حمل بار بالا تر می رود.

۳ –  بهترین باربری را پیدا کنید

 

فقط کافیست که با تعدادی از دوستانتان که به تازگی اسباب کشی کرده اند صحبت کنید و از آنها در باره انتخاب اتوبار نظر سنجی کنید. اگر خوش شانس باشید و تعدادی از این افراد اطاف شما باشند که به تازگی اسباب کشی کرده اند نه تنها می توانید اطلاعات باربری خوب را بدست آورید بلکه ممکن است با بعضی از آن ها مواجه شوید که قیمت را فدای کیفیت کرده اند. افرادی که به دنبال قیمت ارزان تر بوده و با استفاده از باربری نا مناسب تجربه اسباب کشی تلخی را داشته اند، و مجبور به پرداخت هزینه جهت جبران صدمات و خسارات شده اند. که شاید از هزینه باربری بارها بیشتر باشد. هزینه اسباب کشی عمدتا با توجه به تعدادی فاکتور که در هزینه باربری می توانید مشاهده کنید ، متغیر است.

باربری و اتوبار حجت بار به شما پیشنهاد می کند که علاوه بر هزینه حمل بار ، به کیفیت ، دقت، ثابقه باربری و خدمات باربری توجه لازم را داشته باشید. ما به جرات می گوییم که با بهره گیری از دانش روز اروپا بهترین باربری مشهد و خراسان  می باشیم و در امر حمل خرده بار، بار های سنگین ، بسته بندی، چیدمان و همچنین خدمت جدید انبار برای وسایل منزل صاحب سبک هستیم.

برای اینکه فریب قیمت ارزان را نخورید مقاله زیر را مطالعه کنید:

تفاوت باربری ارزان با باربری مرقون به صرفه

۴- کارتن اسباب کشی تهیه کنید

 

درست متوجه شدید. به جای گشتن به دنبال کارتن های استفاده شده از سوپر مارکت ها یا کارتن های موزی، کارتن مخصوص اسباب کشی تهیه کنید. این کارتن ها ۵ لایه بوده و بسیار مقاوم هستند و از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری میکنند. با اسیتفاده از کارتن ها با سایز های مشابه به کارگران حمل کمک می کنید تا راحت تر کارتن ها را درون خاور بچینند و سایز مشابه این کارتن ها و همینطور استحکام آن ها باعث می شود تا فضای پرت و خالی بین آنها به وجود نیاید و از حداکثر فضای خاور استفاده شود. و همینطور نیاز شما را به تعداد زیادی کارتن های کوچک کم می کند و در نتیجه تعداد کلی کارتن های قابل حمل کاهش می یابد و اگر سیستم برچسب زنی را رعایت کنید به راحتی می توانید وسایل را در سریع ترین زمان ممکنه در خانه جدید خود بچینید.

۵- استرس را کاهش دهید

 

 

اگر همه کارها را انجام داده باشید و طبق برنامه ریزی پیش رفته باشید، در روز حمل بار استرسی وجود نخواهد داشت. به خاطر داشته باشید که روی کارتن ها را در تمام جهات بنویسید تا به کارگران باربری کمک کنید تا در زمان تخلیه بار کارتن ها را به جای درست ببرند. و هرچیز که فکر می کنیید خیلی ارزشمند است و خودتان می توانید حمل کنید را با ماشین شخصی خودتان ببرید.

۶-  قرار گیری در محل

 

زمان شروع چیدمان می باشد. اگر شما از آن دسته افراد هستید که برای چیدمان حساسیت ندارید و یا وسایل سنگین زیاد دارید ، می توانید از خدمت چیدمان حجت بار نیز استفاده نمایید. و دیگر نیازی نیست خود را درگیر چیدمان کنید و مزیت دیگر آن این است که وسایلتان زود تر چیده می شود و احساس راحتی خانه را زود تر به دست می آورید

۸ مورد که در روز اسباب کشی فراموش می شوند

توسط | توصیه های عمومی اتوبار حجت بار جهت اسباب کشی | بدون نظر

جابجایی به محل جدید یک کار بسیار دشوار است که حافظه خوبی می طلبد. ممکن است لیست بلندی از باربری و اتوبار داشته باشید که می خواهید با آنها تماس بگیرید تا در روز اسباب کشی به شما یاری دهند. اما می دانید که باید بهترین باربری را انتخاب نمایید. اما چطور؟

انتخاب بهترین باربری

اما در کنار اینها اگر حتی بهترین تلاش رو هم انجام بدید ممکن است منجر به شکستن و صدمه به وسایل و خودتان شوید. پس بهتر است از خدمات بسته بندی باربری و اتوبار نیز بهره مند شوید.

در این مقاله سعی شده با بهره گیری از سال ها تجربه ۸ مورد از مواردی که اغلب در اسباب کشی فراموش می شوند را خدمت شما معرفی کنیم.

۱ – کابل و شارژر

 

اگر تا به حال چیزی بعد از اقامت در هتل گم کرده باشید ، می دانید آسیب پذیر و در معرض خطر ترین وسایل برای گم شدن آن دسته از وسایلی می باشند که تا لحظه آخر می بایست از آن ها استفاده کنید. می دانید که اغلب قبل از ترک هتل یا خانه می بایست موبایل و وسایل الکترونیکی شخصی خود را شارژ نمایید.  اما این کار ممکن است باعث جا گذاشتن شارژر یا کابل شود.

اگر ممکن است تمام چیزهایی که نیاز به شارژ دارند را یک روز قبل از اسباب کشی شارژ کنید. به محض اینکه باطریشان پر شد انها را در کیف شخصی تان قرار دهید تا قبل از حمل بتوانید اطمینان حاصل کنید که آن ها را همراه خود دارید.

۲ – کارد و چنگال

 

دلیل و جود اصطلاحی که میگوید “خارج از دید، خارج از ذهن است” اغلب زمانی معنی می دهد که اقلامی پس از باربری جا می ماند. خیلی راحت تر است که یادتان باشد وسیله ای رو ببرید که روی میز قرار دارد تا وسیله ای که در کشو قایم است.

کارد و چنگال حتی ممکن است در ماشین ظرف شویی باقی بمانند. حتی زمانی که از سرویس بسته بندی اثاثیه منزل، باربری استفاده می نمایید ممکن است اتفاق بیوفتد چرا که آنها فقط وظیفه بسته بندی دارند و نظافت و پاکسازی شامل آن نمی شود.  اطمینان حاصل کنید که در هنگام بسته بندی وسایل آشپزخانه تمامی محل هایی که وسایل قرار می دهید. و به همین منظو بهتر است بسته بندی وسایل آشپزخانه را برای لحظات آخر نگذارید.

۳- غذا

حمل غذا در اسباب کشی و باربری می تواند یک حرکت چالش بر انگیز و سخت باشد، اللخصوص زمانی که مسافت طولانی است. نه تنها قبل از اسباب کشی می بایست برنامه ریزی کنید که چه چیزهایی را بخورید، بلکه باید تصمیم بگیرید چه مواد غذایی را با خود ببرید و چه مواد غذایی را دور ریخته یا اهدا کنید.

در طول آخرین جمع آوری خانه برای اسباب کشی، در تمام کابینت ها ، یخچال ، فریزر، و قفسه انبار نگاه کنید. به یاد داشته باشید که تمام غذاهای نا تمام و نصفه مثل اسنک مدرسه بچه ها و یا موارد مشابه ممکن است در جایی دیگر نسبت به بقیه غذاها باشد.

باربری و اتوبار حجت بار با بهره گیری از تکنولوژی روز و شناسایی نیاز مشتریان اقدام به تولید کارتن حمل مواد یخ زده کرده که می تواند دمای مواد فساد پذیر و غذایی را تا ۲۴ ساعت حفظ نماید.

۴- نامه

فراموش کردن انتقال نامه ها و اعلام تغییر آدرس از دیگر مواردی است که فراموش می شود. و جا گذاشتن نامه در محل نامه قدیمی می تواند حتی از یک درد سر بیشتر باشد. ممکن است اقرادی که به عنوان دزد هویت وجود دارند نامه شما را دزدیده و از هویت شما استفاده کنند.

از روز قبل از اسباب کشی برنامه ریزی اعلام تغییر آدرس را انجام دهید ، و اگر به همسایگان خود اطمینان دارید از آنها بخواهید که از زمان رفتن شما مرتب صندوق پستی شما را چک کنند و در صورت رسیدن نامه جدید به شما اطلاع دهند.

۵-  لوازم پزشکی و دارو

شما به احتمال زیاد مسواک و خمیر دندان خود را فراموش نخواهید کرد چون معمولا آنها جلوی چشم قرار دارند. اما در باره باند زخم، و وسایل مربوط به کمک های اولیه که در کابینت قرار دارند چی؟

اگر شما هم از آن دسته خانواده هایی هستید که سایل پزشکی و دارویی در خانه زیاد دارید از هر عضو از خانواده بخواهید تا داروها و موارد پزشکی متبط با خودشتان را جمع و بسته بندی کنند.  این باعث می شود تا شما داروهای مهم خود را جا نگذارید. و زمانی برای بسته بندی داروهای مشترک و روزمره قرار دهید.

۶- پول

هر چیزی که ممکن است برای روز بارانی کنار گذاشته شده باشد ، ممکن است در اسباب کشی جا بماند. تعداد قابل توجهی از صاحبخانه ها به طور تصادفی پول نقد، کارت بانکی و یا چک خود را جا گذاشته اند.

قبل از شروع به بسته بندی اثاثیه منزل ، پول های خود در خانه را جمع آور کنید. محل هایی که ممکن است پول جا مانده باشد را بگردید و همه را به یک کیف قابل حمل مطمئن انتقال دهید.

۷- اسناد رسمی

در هرج و مرجی که قبل از اسباب کشی و حمل اثاثه رخ می دهد، ممکن است نیاز به رجوع به مدارکی که قبلا آنها را بسته بندی و مرتب کرده اید، باشد، مثل شناسنامه، پاسپورت، اجاره نامه، مدارک بانکی و غیره.

در نظر داشته باشید که می بایست یک پوشه یا جعبه یا کیف باری مدارک هر یک از اعضای خانواده داشته باشید. یک پوشه جدا باری مدارک خانه ، ماشین یا دیگر مواردی که مربوط به یک عضو از خانواده نمی شود و برای کل خانواده است تهیه کنید. این دسته بندی به شما اجازه می دهد که به سادگی آن ها پیدا کنید و از همراه بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

۸- حیوانات خانگی

خنده دار و عجیب به نظر می آید ، اما خیلی از افراد حیوانات خانگی را در هنگام اسباب کشی جا می گذارند. این شامل حیوانات خانگی کوچک از جمله همسترها، خزندگان و حتی حیوانات بزرگتر است.

یک برنامه ویژه باری حیوانات خانگی تان در زمان اسباب کشی اماده کنید. اگر نمی توانید حیوان را با خود ببرید آن را به کسی که توانایی نگه داری دارد اهدا کنید و اگر کسی نبود به مراکز نگهداری حیوانات مراجعه کنید.

همانطور که در حال اماده شدن برای روز اسباب کشی می باشید. به موارد فوق توجه کافی داشته باشید تا بتوانید اسباب کشی اسان و کم استرسی داشته باشید.

اگر به دنبال باربری و اتوباری می گردید که بتوانید با حداقل استرس اسباب کشی کنید و خاطره خوبی برایتان به جا بماند همین الان بدون نیاز به پیش شماره از سرا سره ایران حتی با موبایل ۱۸۱۱را شماره گیری کنید تا از مشاوره و خدمات ۲۴ ساعته حجت بار بهره مند شوید.

۳ راهکار برای همسایه خوبی بودن در روز اسباب کشی

توسط | توصیه های عمومی اتوبار حجت بار جهت اسباب کشی | بدون نظر

روز اسباب کشی برای همه یک اتفاق پر استرس است، اما می تواند برای همسایگان هم استرس زا باشد. اسباب کشی نه تنها شما و خانواده شما را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه همسایگان شما را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. این مسئله بسیار چالش برانگیز می باشد، اما راهکار هایی وجود دارند که کمک می کنند، شما این هرج و مرج را برای خود و همسایگان مدیریت کنید.

از قبل برنامه ریزی کنید

جا به جایی خود را برای زمان آرام تری از روز برنامه ریزی کنید. اگر ممکن است ، بعد از شلوغی صبح شروع به اسباب کشی کنید و تا قبل از شروع پیک شلوغی عصر آن را پایان دهید.

با همسایگان معاشرت کنید

در کنار قرار دادن خانه برای فروش، بهتر است که با همسایگان هم صحبت و مشورت کنید، حتی اگر با آنها خیلی آشنا و نزدیک نیستید. این روش بسیار خوبی است که آن ها را از روز اسباب کشی مطلع کنید و اطمینان حاصل کنید که در آن روز تداخلی با برنامه های آن ها ندارید.

پاکسازی و سپس خداحافظی کنید

حتما فراموش نکنید که قبل از اسباب کشی با همسایگان خود خداحافظی کنید. البته اگر با آنها نزدیک هستید خیلی خوب است که یک مهمانی ترتیب دهید و از آن ها دعوت کنید تا به خانه جدید شما بیایند، اینطوری هم آدرس جدید شما را می دانند هم روابط خود را حفظ کرده اید. زمانی که روز اسباب کشی رسید، اطمینان حاصل کنید خانه و راه پله ها و اسانسور را کثیف نکرده باشید، و اگر کثیف یا آسیب دیده بود حتما آن را تمیز یا تعمیر کنید.

استراحت بدهید

شما نباید هفت روز هفته را مشغول کار های اثاث کشی باشید، حداقل باید در این یک فاصله ایجاد کنید و به همسایگان اجازه استراحت دهید.

البته راه دیگر استفاده از یک اتوبار حرفه ای است که با برنامه ریزی دقیق و استفاده از پرسنل حرفه ای کار را ساده تر کند.

اتوبار و باربری حجت بار با بهره گیری از سال ها تجربه می تواند یک خاطره خوش اسباب کشی را برای شما تداعی کند.

هم اکنون با ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ بدون پیش شماره  تماس بگیرید.

بسته بندی در سریع ترین زمان

توسط | توصیه های عمومی اتوبار حجت بار جهت اسباب کشی | بدون نظر

بسته بندی در سریع ترین زمان

بسته بندی اثاثیه منزل گاهی می بایست به سرعت انجام شود، چرا که در بعضی شرایط مجبور به اسباب کشی فوری می شود. اتوبار و باربری حجت بار در این مقاله به شما کمک می کنند تا در این شرایط از عهده کار ها به خوبی بر بیایید.

تقریبا بیش از یک قرن از اعلام تئوری نسبیت انیشتن می گذرد که می گوید ، فضا و زمان دو عامل مرتبط برای فرد مشاهده کننده می باشند و فقط قابل توصیف برای یک فرد خاص و یا یک موقعیت خاص می باشند. وقتی به این موضوع فکر میکنید، مثال های زیادی به ذهن شما می رسد که اصل نسبیت را ثابت کرده اند. این نسبیت زمان می تواند با توجه به موقعیت فرد زیان وار یا مفید باشد. اگر شما رویکر درستی را انتخاب کنید می توانید زمان را به چالش بکشید ، غیر ممکن به نظر می آید اما شدنی است .

امروزه بخاطر وسعت کارها و افزایش مسئولیت ها زمان کمی برای رسیدگی به امور دیگر داریم و به ارزش زمان بیشتر پی برده ایم و یکی از دلایلی که بیزنس ها به سمت اینترنتی شدن رفته اند دقیقا همین مسئله زمان می باشد.

حال ما با توجه به تجربه خود در زمینه حمل بار و اثاثیه منزل و بسته بندی به شما نکاتی را می گوییم تا بخش عمده ای از زمان گران بهای خود را در اسباب کشی حفظ کنید.

وقتی دیواری وجود دارد، حتما راهی هم وجود دارد. مهم نیست که برای اسباب کشی یک هفته یا حتی ۳ روز یا یک روز فرصت دارید، شما با سرعت کافی می توانید تمامی بسته بندی ها را انجام دهید.

سریعا شروع کنید

 

فکر کردن به اینکه این زندگی برای شما نا عادلانه است را فراموش کنید، شما می بایست شرایط را بپذیرید، خودتان را متقاعد کنید که این کار را باید انجام دهید و سریعا شروع کنید. به محض اینکه متوجه می شوید که باید اسباب کشی کنید همان لحظه زمان شروع بسته بندی اثاثیه ، بدون وقفه می باشد.

مطالعه کنید: سوالات مهم قبل از جا به جایی

وسایلتان را تفکیک کنید

زمان ممکن است عامل نسبی باشد، اما مقدار وسایلی که برای بسته بندی و حمل دارید رابطه مستقیم و ثابتی با زمان دارد ، هرچه اقلام بیشتری برای جا به جایی داشته باشید زمان بیشتری را باید صرف بسته بندی آنها بکنید. پس برای سرعت بخشیدن به بسته بندی وسایل منزل شما می بایست تعداد اقلام را کم کنید.

به همین راحتی (البته این کار از هزینه اسباب کشی شما هم می کاهد) :

. سراغ تمام وسایل خانه بروید و بررسی کنید که آیا در خانه جدید به آنها نیاز دارید؟ آیا دارای ارزش مالی می باشند یا برای خود شما ارزشی دارند؟ و …

. بر اساس ارزیابی خود وسایل را به سه دسته ” بسته بندی شود” و ” اهدایی” و ” دور ریختنی” تقسیم نمایید، متاسفانه چون زمان کافی ندارید نمی توانید دسته به عنوان ” برای فروش” انتخاب کنید. اگر درباره بعضی از وسایل مطمئن نیستید به زحمت ، زمان و هزینه ای که برای بسته بندی و حمل آن متحمل می شوید فکر کنید و با توجه به آن تصمیم بگیرید. فراموش نکنید در حال حاضر سرعت الویت اول را دارد.

. وسایل دور ریختی را به نزدیک ترین محل بازیافت تحویل دهید و از دوستان و آشنایان بخواهید بیایند و نگاهی به اهدایی ها بیندازند و اگر لازم داشتند بردارند، در غیر آن صورت به نزدیک ترین خیریه اهدا کنید.

مطالعه کنید : بسته بندی اثاثیه منزل

فیلم بسته بندی اثاثیه توسط حجت بار

چه چیزهایی را بسته بندی نکنید

با باربری تماس بگیرید و از آنها بپرسید چه چیزهایی شامل موارد ممنوعه حمل به دلیل مسایل ایمنی می باشد، تا به جهت وقت خود را صرف بسته بندی و آماده سازی آن ها نکنید.

یک جدول زمانی بسته بندی ایجاد کنید

ممکن است باورش برایتان دشوار باشد اما اگر در ابتدا مانی را صرف برنامه ریزی دقیق بسته بندی بکنید، زمان زیادی را برای خود در جمع آوری وسایل خریده اید. به جای بسته بندی اثاثیه رندوم به صورت رندوم ( که اینکار زمان بیشتری از شما می گیرد چون باعث یه وجود آمدن مشکلاتی از جمله فراموشی محل و کارتون وسایل مورد نظر می شود) شما یک برنامه هدفمند برای انجام بسته بندی دارید که از ابتدا شما را هدایت و سازماندهی میکند.

برنامه بسته بندی شما به شما کمک می کند تا بسته بندی را به صورت منطقی و اصولی انجام دهید و روی زمان بندی با توجه به زمان موجد پیش بروید.

می بایست اتاق ها را با توجه به زمانی که دارید توزیع کنید و بخش های بزرگ را ( بسته بندی آشپزخانه) به بخش های کوچک تر ( بسته بندی بشقاب ها، بسته بندی وسایل چخت و پز و …) تقسیم کنید. برای هر کدام زمانی را مشخص کنید.

مطالعه کنید : بایدها نباید های اسباب کشی

تجهیزات بسته بندی مناسب تهیه کنید

استفاده از کارتن های قدیمی یا قرض گرفتن از همسایه و یا استفاده از کارتن های سوپر مارکت ها اگر چه کم هزینه به نظر می رسد اما انتخاب مناسبی برای زمانی که زمان کمی دارید نمی باشد. نه فقط زمان کافی برای پیدا کردن کارتن ندارید، بلکه زمان بیشتری از شما برای بررسی سالم بودن آنها و بسته بندی محکم تر و صرف زمان و هزینه بیشتر برای اطمینان از صدمه نرسیدن وسایلتان می گیرد.

به همین منظور ما شدیدا پیشنهاد می کنیم که تجهیزات بسته بندی نو و استاندارد از جمله کارتن اسباب کشی، نایلون حبابدار، استرج و …. را تهیه نمایید. اتوبار حجت بار با توجه به سال ها تجربه اقدام به گرد آوری بهترین محصولات بسته بندی نموده که می توانید آن ها را در قسمت بسته بندی مشاهده فرمایید.

از وسایلتان قبل از بسته بندی عکس بگیرید

شما زمانی برای یاد داشت برداری از اقلام در هر کارتن ، و ضعیت قرارا گیری و تعداد کارتن ها ندارید، اما با گرفتن عکس کاملا از وضعیت سلامت کارتن، تعداد و محل قرار گیری وسایلتان مطلع می شوید. در کنار این موارد این عکس در زمان چیدمان زمان زیادی را برای شما حفظ می کنند. شما نیاز ندارید سراغ دستورالعمل یخچال، تلویزیون و .. بروید تنها با دیدن عکس ها آن ها را مثل قبل سرهم کرده و حتی می توانید دکور یا کتابخانه تان را مثل قبل چیدمان کنید.

مطالعه کنید : ۵ اشتباه اسباب کشی توسط خودتان

از دوستان و اشنایان کمک بخواهید

هر یک نفر کمک بیشتر می تواند چندین ساعت کار شما را جلو بی اندازد، پس هرچه کمک بیشتر، بهتر. تمام افراد خانواده را به کار بگیرید حتی کودکان ( البته اگر به قدر کافی بزرگ شده اند) ، از دوستانتان دعوت کنید تا به شما کمک کنند و در کنار هم زمانی را سپری کنید و در این میان راجب به مسایل مختلف صحبت کنید. برنامه بسته بندی سریع شما حتی می تواند در کنار دوستان به همرا موزیک و بازی در ارتباط با بسته بندی تبدیل به یک سرگرمی  شود.

وسایل مهم را کنار بگذارید

مهمترین چیزی که قبل از شروع بسته بندی باید به یاد داشته باشید. کنار گذاشتن وسایلی است که تا روز اسباب کشی و حتی تا چند روز پس از اسباب کشی به آن ها نیاز دارید. اطمینان حاصل کنید که وسایل ضروری شما با دیگر وسایل قاطی نشوند ( چیزی که در زمان بسته بندی سریع به راحتی اتفاق می افتد) و در نهایت باعث هدر رفتن وقت و باز کردن کارتن هایی که بسته بندی شده اند می شود.

بهترین زمان اسباب کشی

توسط | توصیه های عمومی اتوبار حجت بار جهت اسباب کشی | بدون نظر

بهترین زمان اسباب کشی : اغلب اسباب کشی ها در اواخر فصل بهار و کل فصل تابستان انجام می شود و شما کامیون های باربری زیادی را در خیابان ها مشاهده می کنید. اکثر افراد فصل تابستان را برای جابه جایی انتخاب می کنند ، چرا؟

آب و هوا نقش حیاتی را در انتخاب زمان ایفا می کند

هیچ کسی از زحمات و دردسر های اسباب کشی خوشش نمی آید. اما اگر زمان مناسبی را برای جا به جایی اثاثیه منزل انتخاب کنید می توانید مقدار زیادی از این زحمات را کاهش دهید، مثلا انتخاب فصل مناسب. آب و هوا از اواخر بهار تا پایان تابستان یعنی از خرداد تا مهر نسبت به زمستان و پاییز مناسب تر و بهتر است. انتقال اثاثیه در هوای مناسب خیلی بهتر از انجام آن در آب و هوای برفی و بارانی است. اگرچه آب و هوا تنها دلیل اسباب کشی های متعدد در تابستان نمی باشد.

 

زمان مدارس

اسباب کشی برای همه سخت است مخصوصا برای کودکان. در کنار همین مسئله جا به جایی با کودکان یک دردسر و مشکل دیگر اسباب کشی برای والدین می باشد. یکی از مواردی که اسباب کشی را ساده تر می کند انتخاب زمان جا به جایی در زمان تعطیلی مدارس است. مدارس معمولا از اواخر خرداد تا ابتدای مهر تعطیل می باشند. با اینکار فرزندان شما شانس تمام کردن درسشان را در همان مدرسه که شروع کردند را دارا می شوند. و همچنین به آنها اجازه می دهد که سال جدید تحصیلی را همزمان با هم کلاسی های جدید خود شروع کنند.

وجود قدرت انتخاب  بیشتر

دلیل دیگری که اغلب تابستان را برای جا به جایی انتخاب میکنند وجود خانه های بیشتر برای اجاره یا خرید می باشد. فرزندان بزرگ می شوند یا ازدواج می کنند و خانواده برای آنها به دنبال خانه بزرگ تر یا خانه جداگانه می گردند. با وجود این همه جا به جایی خانه های زیادی هم برای افراد فراهم می شود.

همچنین این زمان مناسبی برای فروش یا اجاره منزل خودتان می باشد. تابستان فصل مناسبی برای رفتن به املاک و گشتن به دنبال خانه است.

انعطاف پذیری بیشتر شغلی

زمانی که شما تصمیم به اسباب کشی میگیرید، باید چند روز کاری خود را صرف کارهای جا به جایی کنید. معمولا در بهار و تابستان امکان مرخصی گرفتن و دور بودن از کار امکان پذیر تر است.

حجت بار در انتخاب بهترین زمان اسباب کشی به شما کمک می کند.

تقریبا هیچکس اسباب کشی را دوست ندارد. گرچه با استفاده از کمک یک اتوبار خوب تجربه اسباب کشی برای شما شیرین و دلچسب می شود. شما در هر زمان می توانید به صورت شبانه روزی با شماره ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ تماس گرفته و از مشاوره رایگان باربری حجت بار بهره مند شوید.

تلفن تماس 09152020201