با چه باربری هایی اسباب کشی کنیم؟

یکی از مهمترین نکاتی که هنگام اسباب کشی باید به آن توجه کامل بکنیم انتخاب باربری مناسب است.باربری که بتوانیم با خیال راحت به آن اعتماد کنیم و حمل اسباب و اثاثیه خود را به آن بسپاریم.

باربری حجت بار ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ بزرگترین و معتبرترین باربری در تهران و ایران است که سالها در زمینه باربری و حمل و نقل خدمت رسانی کرده است.برای رزرو باربری مطمعن و امن تنها با باربری ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰  تماس بگیرید.

لطفا در انتخاب باربری مورد نظر خود دقت بکنید.چراکه سایت های بسیار زبادی با اسم و نشان حجت بار افرادی که میخواهند اسباب کشی انجام بدهند و تلفن حجت بار را جست و جو میکنند را جذب میکنند و خسارت های جبران ناپذیری به مشتری و شرکت حجت بار وارد میکنند.

با سرچ کلمه حجت بار با تعداد زیادی از این سایتها موجه خواهید شد.

به دفعات اتفاق افتاده است که فردی به شرکت مراجعه و از راننده یا کارگران شکایت میکنند که مثلا خودرو شما که برای باربری امده بود بی احترامی کرده و ناسزا گفته است و یا چند برابر مبلغی که از پیش گفنه اند از ما گرفته اند .در صورتی که ان راننده  یا کارگران اصلا برای شرکت ظریفبار نبوده اند و با اسم حجت بار و سایت هایی فول کپی سایت ظریفبار مشتری را جذب و آنها را فریب میدهند.

برای مثال در تاریخ ۲۰/۰۸/۹۹ فردی به شرکت مراجعه و اعلام کرده برای یک سفارش اسباب کشی از من حدود ۲۰ میلیون تومان پول گرفته اند . و وسایل خانه ما را در گرو پول نگه داشتند تا ۱۵ میلیون به انها پرداخت کردم.و ما در جواب گفتیم این افراد هیچ ارتباطی با شرکت ظریفبار ندارند و شرکت هم  از جانب خود در مورداین موارد پیگیری قضایی میکند.از این قبیل موارد بسیار زیاد اتفاق می افتد.

تنها شماره حجت بار برای ثبت سفارش شماره ۴ رقمی بدون پیش شماره ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ است.

کاربر سایت

نویسنده کاربر سایت

More posts by کاربر سایت

ارسال نظر

تلفن تماس 09152020201