بهترین باربری تهران یعنی شرکتی که بتواند تمام نیاز های مشتریان خود را طبق استاندارد های روز و خواسته آنها رفع کند.

زمانی قرار است با یک اسباب کشی مواجه شوید اولین و مهم ترین تصمیم شما این است که وسایل را خودتان بسته بندی وحمل کنید و یا به به یک شرکت باربری واگذار کنید. به طور کل، کسانی که جا به جایی و بسته بندی توسط خودشان را انتخاب می کنند در نهایت می بایست ماشینی برای حمل بارشان اجاره کنند.

در این مقاله ما درباره مزیت استفاده از خدمات باربری حجت بار در مقابل انجام تمامی کارهای اسباب کشی توسط خودتان صحبت کرده ایم .

  • ۱ – کاهش استرس و ذخیره زمان

به طور قطع تصمیم به واگذاری تمام امور اسباب کشی به یک باربری موجه به جای انجام دادن آن ها توسط خودتان، کار را بسیار ساده تر می کند. به جای فکر کردن به نحوه حمل و بسته بندی و گشتن به دنبال ماشین و کمک برای حمل اثاثیه ، می توانید با خیال راحت به امور مهم تر خود برسید.

با استفاده از اتوبار و باربری حجت بار می توانید زمان اسباب کشی خود را کوتاه تر کنید. رانندگان باربری حجت بار بسیار حرفه ای هستند و مسیر ها را به خوبی می شناسند و با انتخاب مسیر های کم تردد و سرعت زیاد وسایل شما را به مقصد می رسانند.

حتی با استفاده از خدمات کارشناس اسباب کشی حجت بار می توانید خانه را با وسایل تحویل دهید و به سفر تفریحی با خانواده بروید و زمانی که برگشتید خانه جدید با وسایل چیده شده را تحویل بگیرید.

 

 

۲- افزایش بهره وری هزینه

هزینه کرایه ماشین برای حمل بار در اول کمتر از هزینه استفاده از باربری است و همین امر فریبنده باعث می شود افراد سمت باربری نروند. اما در نظر داشته باشید که هزینه بنزین ، مسافت طی شده و هر خسارت احتمالی وارده به ماشین را می بایست پرداخت کنید.

زمانی که شما از یک باربری حرفه ای استفاده می کنید، از قیمت نهایی آگاه هستید و حتی اگر با مشاوران حجت بار صحبت کنید ممکن است به شما پیشنهاداتی بدهند که در هزینه های شما صرفه جویی شود. و همین طور ممکن است با توجه به شرایط و نیاز های شما ، پیشنهاد خدمات دیگر از جمله بسته بندی اثاثیه، انبار موقت برای وسایل منزل و یا چیدمان دهند.

۳- افزایش امنیت

اگر تا به حال از رانندگی ماشین سدان به ماشین شاسی بلند رفته باشید احساس ترس و سخت تر بودن را دارید. ماشین هرچه بزرگتر ، رانندگی با آن سخت تر. رانندگی با ماشین های بزرگ اولا نیاز به گواهی نامه مخصوص و از همه مهم تر تجربه دارد. پس با قرض گرفتن ماشین اشنایان و یا اجاره آن خود را به درد سر نیاندازید.

پرسنل باربری که پشت ماشین های بزرگ میشینند، دارای تجربه بوده و دوره های آموزشی گذرانده اند. آنها آمادگی هر آن چیزی را که در هنگام حمل اثاثیه شما ممکن است با آن رو به رو شوند را دارند. شامل ترافیک، مسیر های باریک و تمامی آب و هوا ها.

۴- افزایش امنیت وسایل شما

اتفاق همیشه زمانی که انتظار آن را ندارید می افتد. پیش بینی حوادثی که ممکن است اتفاق بیوفتد می تواند ریسک ایجاد هزینه ها ی غیر منتظره را کاهش دهد. زمانی که شما وسایلتان را داخل ماشین حمل بار  قرار می دهید از آن پس تحت نظر اتوبار است و زیر نظر بیمه باربری وی باشد و تحت سیاست های شرکت عمل می شود.

۵- برنامه ریزی قابل پیش بینی تر

در اغلب موارد، حمل اثاثیه علاوه بر ماشین حمل بار نیاز به یک نقشه دارد. رفتن به محل جدید که با آن آشنایی ندارید و از مسیر های کوتاه اطلاع ندارید بدون داشتن نقشه موبایلی دشوار می شود. اما تجربه و شناخت مسیر کمک شایانی به این قضیه می کند.

تجربه راننده باربری به او کمک می کند که مسیر های خلوت تر را انتخاب کند و زمان را برای شما ذخیره کند تا ملزم به پرداخت هزینه باربری بیشتری نشوید. البته این بحث فقط در مورد باربری و اتوبار حجت بار می باشد و باربری های متفرقه حتی ممکن است برای وقت کشی مسیر را نیز دور کنند. تمامی خودرو های حجت بار دارای جی پی اس هستند و امکان تخلف راننده را به صفر رسانده ایم.

شما ممکن است برای ۱ هفته دیگر اسباب کشی داشته باشید و مجبور به ترک خانه باشید ، و کلی وسایل هست که می باست جمع کنید و هیچ ایده ای ندارید که چقدر زمان بر است. در اینجا با استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه حجت بار می توانید خیال خود را از زمان محدود برای بسته بندی اثاثیه آسوده کنید.

۶-روش های تخصصی

 

 

علاوه بر حفاظت و مراقبت از اقلام، بهترین باربری تهران همچنین می توانند جا به جایی های ویژه تدارک ببیند. به عنوان مثال بعضی اقلام مانند میز های بزرگ نیاز به روش و ابزار خاصی برای حمل به داخل منزل دارند.

باربری حجت بار را تنها با شماره ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ پیدا کنید

کاربر سایت

نویسنده کاربر سایت

More posts by کاربر سایت

ارسال نظر

تلفن تماس 1811