باربری در برف و باران:

سفر کردن به مناطقی با آب و هوای نا مطبوع  چالش های فراوانی دارد. از مسیر یابی و حرکت در جاده های لغزنده گرفته تا محاسبه زمان رسیدن با توجه به شرایط آب و هوایی ، اسباب کشی و حمل اثاثیه در باران و برف می تواند بسیار چالش بر انگیز تر باشد. مخصوصا که از زمان حرکت تا رسیدن به مقصد همراه با طوفان باشد.

اگر هواشناسی را چک کردید و متوجه شدید که در روز اسباب کشی شما بارندگی پیش بینی شده است. اولین قدم شما این است اثاثیه و وسایل خود را مطمئن تر و دقیق تر بسته بندی کنید. با این روش دیگر نباید نگران ورود آب و وسایلتان و خسارت دیدن آن ها باشید.

نکات مهم برای حمل اثاثیه و باربری مطمئن از دید حجت بار
باربری و اتوبار حجت بار با بهره گیری از بیش از ۵۰ سال تجربه نکاتی برای محافظت وسایل شما در برابر نفوذ آب به آنها در زیر برای شما گرد آوری کرده است.

۱-استفاده از سرویس بسته بندی اثاثیه حرفه ای

 

 

اگر شما پیش بینی باران سیل آسا و یا برف مداوم را میکنید. بهتر است به جای بسته بندی وسایل توسط خودتان از خدمات بسته بندی شرکت باربری و اتوبار استفاده نمایید. یک شرکت باربری با تجربه مثل حجت بار با تمام شرایط آب و هوایی آشناست و به خوبی می داند که چگونه می بایست کار بسته بندی را انجام دهد و از همه مهم تر وسایل و تجهیزات بسته بندی لازم برای محافظت و خشک نگه داشتن وسایل شما در برابر باران و برف را به همراه دارد. استفاده از سرویس حرفه ای بسته می تواند می تواند شما را از انجام اشتباهات و مواجه شدن با مشکلاتی که پیش بینی آن را نمی کردید در امان نگه دارد.

۲- خرید روکش مبلمان پلاستیکی

برای حمل اثاثیه در هوای آفتابی، ممکن است بخواهید مبلمان خود را بدون کاور حمل کنید. علاوه بر نیاز به بسته بندی و محافظت، نیاز به استفاده از کاور مناسب دارید. قسمت های چوبی مثل پایه که آب به آنها آسیب می زند می بایست حتما به خوبی بسته بندی شوند. رطوبت می تواند آسیب جدی به مبلمان وارد کند.

سرویس مبلمان را تا جایی که می توانید از هم جدا کنید و به تیکه های کوچک تر تبدیل کنید و سپس هر تکه را جدا گانه و با دقت بسته بندی نمایید

۳- وسایل آسیب پذیر را دقیق برچسب بزنید

 

 

چون وسایل می بایست توسط کارگر باربری حمل شود و داخل ماشین حمل بار قرار گیرد، احتمال اینکه در راه حمل وسیله از داخل خانه به سمت ماشین حمل بار ، اقلام شما در تماس با باران و برف قرارا گیرند بسیار زیاد است. بهتر است علاوه بر برچسب زنی برای مشخصی کردن اقلام داخل کارتن، از برچسب های سنگین، شکستنی ، و خشک نگه داری شود استفاده نمایید.

با این کار به نحوه قرارگیری و چیدمان صحیح اقلام داخل کاشین حمل بار کمک می کنید.

۴- پتو و سرویس خواب را درون ساک مخصوص قرار دهید

اگر خوش خواب و پتو های بزرگ داشتید که درون ساک حمل رختخواب جا نمی شد می توانید با استفاده از نایلون های حبابدار و استرج آن را پوشش دهید. که باز هم پیشنهاد ما استفاده از سرویس بسته بندی حرفه ای حجت بار می باشد.

۵- برای اسباب کشی زیر باران برنامه ریزی کنید

اغلب خانه ها امکان ورود خاور به محوطه سر پوشیده را ندارند، پس در زمان حمل اثاثیه چه موقع بارگیری و چه موقع خالی کردن ، می توانید با ایجاد سایه بان از خیس شدن جلوگیری کنید و فرآیند اسباب کشی را سرعت ببخشید.

۶- کارتن ها ی ضعیف را تقویت کنید

در زمانی که در حال بسته بندی هستید و داخل کارتن ها را می چینید و آنها را ضد آب می کنید و جلوی نفوذ آب را میگیرید. می توانید کارتن هایی که به نظر ضعیف می آیند و امکان پارگی دارند را با چسب بسته بندی کاملا محکم کنید.

شما می توانید تمام کارتن های اسباب کشی خود را با کیسه های بزرگ زباله پوشانده و جلوی نفوذ آب را بگیرید .

برای دریافت مشاوره حرفه ای شبانه روزی تنها کافیست با شماره ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ بدون نیاز به پیش شماره تماس بگیرید.

کاربر سایت

نویسنده کاربر سایت

More posts by کاربر سایت

ارسال نظر

تلفن تماس 1811