باربری برای میز بیلیارد

اگر میز بیلیارد در خانه دارید و یا صاحب کلوب ورزشی هستید که درون آن میز بیلیارد دارید، شما بسیار خوش شانس هستید. گاهی بازی کردن بیلیارد می تواند خستگی روز را از بین ببرد و ساعت ها شما را سرگرم کند.

البته وقتی صحبت از اسباب کشی و جابه جایی می شود، یکی از اولین مواردی که به ذهن شما می آید این است که چگونه میز بیلیارد را حمل کنید. و طبیعتا هرچه بیشتر به این موضوع فکر می کنید، احساس ترس و دلهره بیشتری شما را می گیرد. ترس از آسیب ندیدن میز بیلیارد و همینطور ترس از هزینه و دردسر های حمل آن.

و کاملا حق دارید که این حس را داشته باشید. حمل میز بیلیارد بنا به دلایل زیادی کار دشواری است. و همینطور حمل میز بیلیارد بسیار خطرناک است، هم احتمال آسیب به میز وجود دارد هم به افرادی که در حمل آن کمک می کنند.

مهم نیست که چطور به حمل میز بیلیارد نگاه کنید، اما جابه جایی میز بیلیارد از محلی به محل دیگر کار دشواری است.

باربری و اتوبار حجت بار با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه حمل بار و اثاثیه می تواند در خصوص حمل پیانو و میز بیلیارد به شما کمک کند. فقط کافیست با شماره ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ بدون نیاز به پیش شماره تماس حاصل کنید، مشاوران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

اگر خودتان قصد حمل میز بیلیارد را دارید ، و فکر می کنید احتیاجی به استفاده از باربری نیست ، در زیر نکاتی را برای حمل میز بیلیارد برای شما فراهم کرده ایم.

قبل از حمل میز بیلیارد چه چیز هایی باید بدانید
قبل از برنامه ریزی برای پیدا کردن بهترین راه حمل میز بیلیارد، شما می باست بدانید که چه عواملی در حمل آن تاثیر دارند و پس از اطلاع از آنها بعد به دنبال راهی برای حمل آن باشید.

نوع و سایز : شما می بایست قبل از حمل میز بیلیارد کاملا سایز آن را بدانید. میزهای بیلیارد معمول اغلب ۲۱۸ ، ۲۴۳ و ۲۷۴ سانتی متر طول هستند.

وزن : تمامی میز های بیلیارد بسیار سنگین هستند. اغلب وزن میز ها بین ۳۲۰ کیلوگرم تا ۴۵۰ کیلوگرم می باشند.

شرایط خاص:  منظور از شرایط خاص، محل فعلی میز بیلیارد و محلی که قرار است به آن انتقال دهید می باشد که می تواند میزان قابل توجهی کار حمل را دشوار و سخت کند. راه رو های باریک ، طبقات زیاد و غیره مواردی هستند که می توانند کار حمل میز بیلیارد را بسیار دشوار تر کنند.

قیمت: ارزش میز بیلیارد چقدر است؟ در نظر داشته باشید که هرچه میز شما با ارزش تر باشد می بایست به نحوه حمل آن اهمیت بیشتری بدهید .

متخصصان حمل و جا به جایی :  بدون تردید بهره گیری از متخصصان باربری و حمل اثاثیه برای حمل میز بیلیارد از باز کردن میز گرفته تا بسته بندی با دقت، حمل و رساندن به مقصد تا به طور صحیح بستن مجدد میز ، بهترین و بی دردسر ترین روش است.

چگونه خودمان میز بیلیارد را حمل کنیم
قبل از اینکه تصمیم بگیریم میز را از خانه ای به خانه دیگر حمل کنیم ، بهتر است از اتاقی به اتاق دیگر امتحان کنید. از دوستان یا کسانی که قرار است به شما کمک کنند بخواهید بیایند و سعی کنید میز بیلیارد را از اتاقی به اتاق دیگر جا به جا کنید. این امتحان حوبیست که ببینید آیا می توانید از پس حمل آن بر بیایید. چون حمل میز بیلیارد از پله ها بسیار دشوار خطرناک است.

مراحل جا به جایی و حمل میز بیلیارد
گام اول. ۴ الی ۵ نفر از دوستان یا هر فردی را آماده آنجا بیاورید و تا قبل از رسیدن همه آنها دست به هیچ کاری نزنید.

گام دوم. پیچ گوشتی و ابزار برای باز کردن میز بیلیارد را فراهم کنید . سپس تجهیزات بسته بندی (بابل رپ، پتو، چسب بسته بندی، استرج،..)

گام سوم .  اگر دفترچه راهنمای میز بیلیارد خود را دارید از آن برای جدا کردن قطهات آن استفاده نمایید. اگر نه به خواندن ادامه دهید.

گام چهارم .  ابتدا ۶ عدد سبد نگه دارنده توپ های موجود روی میز را باز کنید.

گام پنجم. به خاطر داشته باشید که پلاستیکی برای قرار دادن تمام پیچ و مهره هایی که باز می کنید داشته باشید و همه را در یکجا نگه داری کنید که گم نشوند.

گام ششم . میز را بر گردانید و یکی یکی پایه را با دقت باز کنید.

گام هفتم . حال شروع به بسته بندی تمامی قطعات با استفاده از نایلون حبابدار، استرج، چسب بسته بندی و پتو کنید.

همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند

تماس با ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ بدون نیاز به پیش شماره برای رزرو باربری حجت بار

کاربر سایت

نویسنده کاربر سایت

More posts by کاربر سایت

ارسال نظر

تلفن تماس 09152020201