زمانی که قصد اسباب کشی و رزروی باربری دارید ، طبیعتا تمامی وسایل را از خانه قبلی به خانه جدید می بایست جا به جا کنید و انتقال دهید. برای مسافت های طولانی که بیشتر از ۵ ساعت زمان بر است حتی نمی شود مواد فساد پذیر را حمل کرد.

اما باربری و اتوبار  حجت بار با تولید کارتن مخصوص حمل مواد یخ زدنی و فساد پذیر این جا به جایی را میسر نموده و دغدغه جا به جایی این قبیل مواد را کاملا رفع نموده است. این کارتن حمل مواد یخ زدنی می تواند تا ۲۴ ساعت دما را حفظ نماید و از آب شدن یخ و فساد جلو گیری کند.

اما در ادامه تعداد زیادی از وسایل وجود دارند که حمل کردن آنها در ماشین حمل بار به همراه دیگر وسایل  تحت هیچ شرایطی امن نیست و این کار توسط باربری انجام نمی شود. برای امنیت خانوتده و وسایل شما باربری و اتوبار حجت بار نمی تواند وسایل خطرناک از جمله مواد منفجره،گازهای قابل اشتعال و مواد سمی را در منار دیگر وسایل حمل کند.

لطفا این لیست را به دقت مطالعه کنید، تا در هنگام بسته بندی این قبیل وسایل را از دیگر وسایلتان جدا کنید تا به لوازم اثاثیه شما آسیبی وارد نشود. معمولا این قبیل وسایل را می توانید در انباری، وسایل شستشو و گوشه کنار خانه پیدا کنید.

اگر در مورد یک وسیله خاص برای حمل سوال دارید می توانید با شماره گیری ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ بدون نیاز به پیش شماره از سراسر ایران حتی با موبایل به صورت ۲۴ ساعته از مشاوره همکاران ما در باربری حجت بار بهره مند شوید.

به خاطر داشته باشید که این مواد بسیار خطرناک هستند، و می توانند به شما و وسایل شما آسیب برسانند. پس از کتمان کردن آنها و قرار دادن آنها در میان ما بقی وسایل اکیدا خودداری کنید.

لیست وسایل ممنوع در جا به جایی:

قوطی های آئروسل
آمونیاک
مهمات اسلحه
باتری های خودرو
ذغال، بنزین فندک
کپسول غواصی پر شده
مجموعه شیمیایی
حلال های شوینده
مواد شیمیای تارک خانه
کود
کپسول آش نشانی
وسایل آتش بازی
سوخت / روغن
باطری های خانگی
نفت سفید
سفید کننده مایع
اسلحه
کبریت
رقیق کننده رنگ
آفت کش ها
سم
مواد شیمیایی استخر
مشروبات الکلی
سوخت سترون

برای اطلاعات بیشتر با باربری و اتوبار حجت بار شماره ۰۵۱۳۶۲۰۲۰۲۰ بدون نیاز به پیش شماره از سراسر ایران حتی با موبایل به صورت ۲۴ ساعته تما حاصل فرمایید.

کاربر سایت

نویسنده کاربر سایت

More posts by کاربر سایت

ارسال نظر

تلفن تماس 09152020201