بعد از حمل بار با نایلون های حباب دار چه کنیم؟

بعد از اسباب کشی با نایلون حباب دار چه کنیم؟

بعد از تجربه اسباب کشی و حمل بار  حالا نوبت باز کردن کارتن ها و بسته بندی ها می باشد. نه تنها باید خیلی از وسایل بسته بندی را دور بریزید بلکه باید به این هم فکر کنید که با نایلون های حبابدار چه کنید. قبل از اینکه آنها را دور بریزید به این ۱۱ مورد توجه کنید.

 

به مراکز UPS تحویل دهید

مراکز UPS که در بخش بسته بندی های دوستدار محیط زیست فعالیت می کنند از قبول کردن نایلون حبابدار شما بسیار خرسند می شوند ، هم چنین بعضی از شرکت های حمل نیز نایلون های حباب دار سالم را دریافت می کنند و برای بسته بندی استفاده می نمایند.

با آنها خرید کنید

به فروشگاه لوازم خانه یا فروشگاه مواد غذایی می روید؟ سعی کنید تعدادی ورق از نایلون حبابدار را با خود ببرید. نایلون حبابدار می تواند از سیاه شدن و کبود شدن محصولات تازه جلوگیری کند. همچنین اگر ظروف شیشه ای خریده باشید می تواند از شکستن آنها نیز جلو گیری کند. همچنین می توان به عنوان محافظبی برای میوه جات و سبزیجات استفاده نمود و آنها را خنک درون ماشین نگه داشت . فقط کافیست هرچیز که می خرید درون نایلون حبابدار کادو پیچ کنید و سپس درون پلاستیک دسته دار قرار دهید. با این کار خرید های شما برای ساعت ها سالم می مانند.

واگذار کنید

می خواهید سخاوتمند باشید؟ سعی کنید نایلون های حباب دار خود را به آشنایان ، دوستان و نزدیکانی که به آن احتیاج دارند بدهید.

 

از مواد تازه محافظت کنید

نایلون حباب دار یکی از بهترین روش ها برای محافظت از میوه های تازه و سبزیجات می باشد. زمانی که یخچال شما پر می باشد ، احتمال لهیدگی میوه ها و سبزیجات در یخچال بیشتر می شود. با قرارا دادن آنها در نایلون حبابدار از لهدگی و خراب شدن آنها ی توانید جلو گیری کنید.

 

خانه را گرم نگهدارید

نایلون حباب دار یک ایده مناسب برای افرادی است که در مناطق سرد سیر زندگی می کنند. برای گرم نگه داشتن خانه ، پیشنهاد می شود شبها پنجره ها را با نایلون حبابدار بپوشانید تا آها را عایق کرده و از نفوذ سرما جلو گیری کنید. حتی می توانید با لایه های بیشتر نایلون حبابدار این کار را انجام دهید تا عایق کاری مطمئن تر و مقاو تر شود. در کنار اینکه نایلون حبابدار خانه را گرم نگه می دارد، می توان از آن به عنوان نگهدارنده گرما درون گلخانه استفاده کرد.

بازیافت کنید

اگر شما احتیاجی به داشتن نایلون حباب دار در خانه ندارید. پس پیشنهاد می کنیم که آنها را بازیافت کنید. اغلب شهر ها نایلون حباب دار به همراه نایلونهای دسته دار، کیسه های زباله و دیگر اقلام پلاستیکی را برای بازیافت دریافت می کنند. اگر چه برنامه بازیافت هر شهر و کشوری با یکدیگر فرق می کند، پس قبل از اقدام راجب به آن تحقیق کنید و نزدیک ترین محل بازیافت را پیدا کنید.

 

از گیاهان مراقبت کنید

در ماه های زمستان، هوای سرد و یخ زدگی می تواند باعث آسیب رسیدن به گیاهان کاشته شده خارج از آپارتمان شود. خوشبختانه نایلون حباب دار اضافه مانده از اسباب کشی شما می تواند کمک کند. تمام کاری که باید انجام دهید این است که قبل از قرار دادن خاک داخل گلدان، دور گلدان را از داخل با نایلون حبابدار بپوشانید. این کار باعث می شود تا گل شما یخ نزند. و البته فراموش نکنید که سوراخی روی نایلون در انتهای گلدان ایجاد کنید تا آب اضافه از آن خارج شود.

برای محافظ بسته ها و نامه ها استفاده کنید

در کنار بسته بندی و حمل بار، نایلون حبابدار می تواند برای پست وسایل شکستنی نیز استفاده شود. در حالی که اغلب شرکت های پستی دارای سیستم بسته بندی با نایلون حبابدار می باشند، با این حال کار از محکم کاری عیب نمی کند و شما هم قبل از پست لایه ای از نایلون حبابدار برای محافظت وسیله ارسالی قرار دهید.

انبار کنید

اگر مطمئن هستید که این جا به جایی آخرین بوده و برای مدت طولانی اسباب کشی نخواهید داشت. پیشنهاد می کنیم که نایلون حبابدار را در گوشه ای از انبار نگه دارید. و اگر انبار برای وسایل منزل اجاره کرده اید تا می توانید وسایلتان را با نایلون حباب دار بپوشانید و بعد در انبار قرار دهید.

 

برای آزاد کردن خلاقیت استفاده کنید

گر به یک راه حل ساده برای سر گرم کردن کودکان احتیاج دارید، و یا می خواهید خیلی ساده خودتان را سر گرم کنید، سعی کنید کار هنری با استفاده از بابل رپ انجام دهید. با گشتن در اینترنت می توانید به هزار مورد کار دستی که می توان با نایلون حبابدار انجام داد دسترسی پیدا کیند.

 

آنها را بترکانید

وقتی تمام راه ها نتیجه نداد، شما می توانید همیشه نایلون حباب دارتان را دمه دست داشته باشید و بترکانید. با توجه به برخی مطالعات انجام شده، ترکاندن حباب ها باعث کاهش استرس می شود. همینطور برای افرادی که از استرس دستشان را تکان می دهند یا مدام پای خود را تکان می دهند ومی تواند راه درمان و از بین بردن عادت باشد. پس شما هم اگر از آن دسته آدم های پر استرس هستید ، نایلون های حباب دار را دور خود نگه دارید و سروع به ترکوندن آنها کنید.

کاربر سایت

نویسنده کاربر سایت

More posts by کاربر سایت

ارسال نظر

تلفن تماس 1811